Mladí hasiči
plákát
Napsal uživatel Mirek   
Pondělí, 18 Červenec 2011 05:43
alt
 
Červený Hrádek 2.7.2011
Napsal uživatel Mirek   
Pátek, 15 Červenec 2011 21:12
altaltalt
 
Bowling 26.3. v Kutné Hoře
Napsal uživatel Mirek   
Úterý, 28 Červen 2011 13:56

Bowling 26.3. v Kutné Hoře

V sobotu jsme jeli na bowling do Kutné Hory. Jelo nás celkem 12. Když jsme tam ve 2 přijeli, tak jsme si vybrali boty. Akorát někdo měl s nimi problém, protože neměli jeho velikost, ale nakonec se to vyřešilo. Pak jsme šli hodinu hrát. Když jsme dohráli, tak jsme se šli najíst. Většinou si děti dali pizzu. Když jsme dojedli, tak jsme šli zase hrát, ale na našich drahách 1 a 2 byli jiní lidé, a tak nám personál řekl, ať jdeme na dráhu 3 a 4. Když jsme dohráli, tak jsme odevzdali boty a jeli jsme domů. .

Moc mě to tam bavilo!

Šla bych tam klidně ještě jednou!

Kristýna Dušínská
 
Hasičská soutěž PLAMEN 2010 – podzimní část v Klučově
Napsal uživatel Mirek   
Úterý, 28 Červen 2011 13:47

Hasičská soutěž PLAMEN 2010 – podzimní část v Klučově

Sraz byl u hasičské zbrojnice v Drahobudicích. Z Drahobudic jsme jeli na trambusem na soutěž. Do Klučova jsme přijeli brzo a protože nám byla zima, dali jsme si teplý čaj, sice nám pořád byla zima, ale už ne tolik. Pak už soutěž začala. Nejprve jsme šli kus pěšky na start. První na řadu šli mladší (pozn. družstvo ve složení Adéla a Kristýna Kolářovi, Martina Šimonová, Jiří Plaček,Linda Junková). Lukáše a Matěje přeložili do týmu zbylých soutěžících z ostatních družstev. Když jsme běželi (pozn. družstvo ve složení Petra Šťastná,Nikola Krásná, Kristýna Dušínská, Eliška Jiráková, Tomáš Šimon), tak první disciplína byla střelba, pak byla orientace mapy, potom jsme ošetřovali zraněného, pak jsme lezli na laně a nakonec jsme rozeznávali různé hasičské nářadí atd. Družstvo spojených hasičů (Lukáš a Matěj) se umístilo na 7. místě, mladší hasiči z Drahobudic se umístili na 8. místě a starší hasiči z Drahobudic se umístili na 4. místě. Za odměnu jsme dostali sladkosti. Pak jsme tam ještě chvilku byli, hráli jsme vybiku s ostatními hasiči a bylo to fajn. To je vše, co si pamatuji.

Lukáš Chen ( za spolupráce Elišky Jirákové)
 
Drahobudice 15.8. 2010
Napsal uživatel Roman   
Pondělí, 27 Prosinec 2010 14:33

 

Soutěž o putovní pohár Drahobudice

 

Prezentace začala ve 12:00 a soutěž v 1:00. Měly jsme 3 pokusy. Kolik družstev bylo?? Teď už si nevzpomenu ale málo. Soutěž se konala v sobotu (teď nevím přesně datum). Losovala Eliška, vylosovala 1. Akorát prudil 1 člověk- Jirka. Každý si musel připravit základnu. 1. běh běžely holky Kolářovi, vše šlo jak po másle, ale pak BUM, STALA SE NEHODA!! Kristýnka špatně utáhla hadici, při proudu se jí to rozšroubovalo a bouchlo jí to do prstu. Pak běžely Kikina a Martina, jenže Martina to dělala poprvé, tak jí to moc nešlo, ale nikomu to nevadilo, byly jsme poslední (jako vždy), ale my jsme byly rádi, že jsme se zúčastnili.

 

Napsala: Linda Junková

 

 

Nakonec báseň, kterou Linda vymyslela:

Hasiči, hasičky vyhrávají skoro vždycky- hlavně ty Drahobudický.

 

 

 

 

Poznámka velitele:

Soutěž proběhla dne 15.8.2010 na pozemku vedle výceučelové nádrže v Drahobudicích. O pohár bojovala tři družstva. A to sice – SDH Kostelec nad Černými Lesy, SDH Zásmuky a SDH Drahobudice. Vítěz Poháru SDH Kostelec nad Černými Lesy.

Za SDH Drahobudice se zúčastnili: Kristýna Dušinská, Nikola Krásná, Kristýnka Kolářová, Adélka Kolářová, Martina Šimonová, Tomáš Šimon, Eliška Jiráková, Matěj Jirák, Jirka Plaček Trenérka Míša Šťastná.

 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL